Lub raj mis yas
Mingda: Koj tus kws tshaj lij lub raj mis cov chaw tsim khoom!
Mingda Plastic Products Co., Ltd. yog ib lub chaw tsim khoom ntawm kev kho mob thiab khoom noj khoom haus yas ntim ntim khoom tshwj xeeb hauv kev tsim, kev tsim kho, tsim khoom thiab muag khoom. Peb cov khoom lag luam tshwj xeeb hauv cov thawv ntim khoom noj khoom haus, kev siv tshuaj thiab kev kho mob, tshuaj thiab tshuaj pleev ib ce.
Pab pawg R & D zoo heev
Lub tuam txhab muaj ib pab neeg R & D ntawm 20 tus neeg thiab ib pab neeg ua haujlwm ntawm 50 tus neeg. Peb ua nruj tswj xyuas thiab tswj los ntawm cov khoom tsim, pwm tsim, ntim kev daws teeb meem thiab kev thauj mus los.
Customizable
Peb muaj 8 xyoo ntawm kev tsim khoom, thiab tag nrho cov khoom tuaj yeem kho OEM thiab ODM.
Quality Assurance
Peb cov khoom tau txais ROSH, CE, BV, SGS, REACH thiab lwm daim ntawv pov thawj.
Advanced Instruments
Lub tuam txhab muaj 172 cov cuab yeej tsim khoom, 10, 000-theem soj ntsuam chav thiab cov cuab yeej ua haujlwm tshaj lij.
Lub raj mis yas yog lub raj mis ua los ntawm cov yas uas muaj qhov ntom ntom ntom ntom ntom ntom ntom ntom ntom ntom. Lub raj mis yas feem ntau yog siv los khaws cov kua xws li dej, dej qab zib, roj cav, roj ua noj, tshuaj, tshuaj zawv plaub hau, mis nyuj thiab number case. Qhov ntau thiab tsawg los ntawm cov fwj me me mus rau lub khob iav loj. Qee cov duab nrov muaj xws li puag ncig, mos txwv, qhwv puag ncig, thiab lub qhov ncauj dav.
Cov yam ntxwv ntawm lub raj mis yas
Lub teeb nyhav
Ib qho txiaj ntsig tseem ceeb tshaj plaws ntawm lub raj mis yas yog lawv lub teeb yuag. Lawv sib zog ntau dua li iav lossis hlau fwj, uas yog ib qho txiaj ntsig thaum thauj thiab khaws cia. Lawv lub teeb yuag tsim ua rau lawv yooj yim los tuav, thauj thiab txav mus los, uas pab txo cov nqi thauj khoom.
Durable
Lub raj mis yas yog qhov ruaj khov thiab tiv taus qhov cuam tshuam thiab puas. Lawv tuaj yeem tiv taus ntau yam ntawm ib puag ncig, suav nrog kev hloov pauv kub thiab av noo, ua rau lawv haum rau ntau yam kev siv.
Ntau yam
Lub raj mis yas muaj ntau yam thiab tuaj yeem siv los ntim ntau yam khoom, los ntawm cov khoom noj thiab dej haus mus rau kev saib xyuas tus kheej thiab tshuaj pleev ib ce. Cov ntaub ntawv siv los ua lub raj mis yas tuaj yeem hloov kho rau cov khoom sib txawv, ua rau lawv muaj kev xaiv zoo tshaj plaws rau cov lag luam nrhiav kev xaiv ntim khoom yooj yim.
Txuag Zog
Lub raj mis yas yog sib dua li iav fwj, yog li txuag lub zog thiab nyiaj txiag thaum thauj khoom. Kev tsim lub raj mis yas yuav tsum muaj lub zog tsawg dua iav vim tias cov yas yog mos thiab muaj qhov kub thiab txias.
Cov ntaub ntawv ntawm lub raj mis yas
HDPE yog cov khoom siv dav tshaj plaws hauv lub raj mis yas. Cov khoom no yog kev lag luam, kev cuam tshuam-resistant, thiab muab cov dej noo zoo. HDPE yog ib txwm translucent thiab hloov tau. Ntxiv xim ua rau HDPE opaque, tab sis tsis glossy. Thaum HDPE muab kev tiv thaiv zoo ntawm qhov kub thiab txias, nws tsis tuaj yeem siv rau hauv cov khoom uas muaj qhov kub siab tshaj 190 degree F (88 degree).
Cov fwj, uas raug rau cov roj fluorine thaum lub sijhawm ua haujlwm thib ob, muaj qhov zoo sib xws rau HDPE thiab ua haujlwm tiv thaiv hydrocarbons thiab cov kuab tshuaj tsw qab. Fluoride-kho fwj tej zaum yuav muaj cov tshuaj tua kab, tshuaj tua kab, tshuaj tua kab, tshuaj tua kab, tshuaj ua liaj ua teb, tshuaj ntxuav tsev thiab kev lag luam, tshuaj hluav taws xob, tshuaj ntxuav tu thiab cov kuab tshuaj, thiab lwm yam.
Qhov sib xyaw ntawm LDPE zoo ib yam li HDPE. Nws tsis nruj thiab feem ntau tsis tshua muaj tshuaj tiv thaiv dua li HDPE, tab sis yog translucent ntau dua. LDPE feem ntau yog siv rau hauv kev siv extrusion.
Cov resin no feem ntau yog siv hauv cov dej haus carbonated, lub raj mis dej thiab ntim khoom noj. PET muaj cov dej cawv zoo heev thiab cov roj tseem ceeb tiv thaiv cov khoom, feem ntau zoo tshuaj tiv thaiv, thiab qib siab ntawm kev cuam tshuam thiab tensile lub zog.
PC yog cov yas ntshiab siv hauv kev tsim cov mis nyuj thiab dej fwj.
PP feem ntau yog siv rau lub raj mis thiab lub raj mis. Nws yog nruj thiab ua raws li cov dej noo barrier. Polypropylene ruaj khov ntawm qhov kub txog li 220 degree F (104 degree). Nws yog autoclavable thiab muaj peev xwm ua kom tsis muaj menyuam. PP's compatibility nrog siab filling kub txiav txim nws siv nyob rau hauv cov khoom kub-sau.
PS yog pob tshab thiab nruj. Nws yog feem ntau siv nrog cov khoom qhuav xws li cov vitamins, roj av jelly, thiab tshuaj tsw qab.
PVC yog ib txwm pob tshab. Nws tiv taus cov roj thiab xa cov pa oxygen tsawg heev. Nws muab kev tiv thaiv muaj zog rau feem ntau cov pa roj, thiab nws txoj kev tiv thaiv kev poob cuam tshuam kuj zoo heev. Cov khoom no yog chemically resistant, tab sis yog susceptible rau tej kuab tshuaj.
PCR yog ib qho kev sib xyaw ntawm cov khoom siv rov ua dua tshiab HDPE thiab virgin resin. Cov khoom siv rov ua dua tshiab raug ntxuav, hauv av thiab rov ua kom zoo rau hauv cov khoom sib xws, nrog rau cov ntaub ntawv nkauj xwb tsim tshwj xeeb rau kev txhim kho ib puag ncig kev ntxhov siab tawg. PCR tsis muaj ntxhiab tsw thiab pom lub teeb daj hauv nws lub xeev ntuj.
SBC yog cov pob tshab, siab-gloss, cuam tshuam-resistant resin. K-resin yog styrene derivative ua tiav ntawm cov khoom siv polyethylene. Nws yog tshwj xeeb yog incompatible nrog rog thiab unsaturated roj los yog hnyav.
Txheej txheem ntawm cov raj mis yas
Extrusion Tshuab Moulding
Yas pellets yog thawj extruded, ces melted thiab zoo li tus rau hauv cov kav dej. Cov yas molten yog txiav mus rau qhov ntev, thiab lub tshuab moulding yog siv los ua cov hlab rau hauv lub raj mis. Lub tshuab siv compressed cua kom inflate fwj mus rau qhov xav tau cov duab thiab loj.
Txhaj Stretch Tshuab Moulding
Nyob rau hauv cov txheej txheem no, molten yas yog txhaj rau hauv pwm nyob rau hauv cov duab ntawm ib tug preform. Lub preform yog ces reheated thiab ncab mus rau qhov xav tau cov duab thiab loj. Txoj kev no ua rau lub raj mis uas muaj zog thiab ntau dua li cov txheej txheem extrusion tshuab molding.
Kho kom zoo nkauj
Thaum lub raj mis tsim, nws tuaj yeem dai nrog cov ntawv sau, lub tes tsho lossis cov duab luam tawm. Cov ntawv sau tuaj yeem siv ncaj qha rau lub raj mis lossis rau lub tes tsho uas txuas nrog lub raj mis. Kev luam ntawv feem ntau yog ua los ntawm kev tshuaj ntsuam lossis cov txheej txheem luam ntawv digital, uas tuaj yeem siv los tsim cov qauv tsim sib txawv.
Yuav xaiv lub raj mis yas li cas?
Khoom siv
Loj thiab Zoo
Durability
Npog
Thermal rwb thaiv tsev
Yooj yim ntxuav
Environmental Impact
Yuav ua li cas ntxuav lub raj mis yas
Tshem lub raj mis kom tiav
Ua ntej pib txheej txheem ntxuav, nco ntsoov muab lub raj mis tag nrho ntawm cov kua lossis cov khoom seem. Yaug nrog dej kub ob peb zaug kom paub tseeb tias sab hauv lub raj mis yog huv si.
01
Siv xab npum thiab dej
Tom qab nchuav lub raj mis, ncuav dej kub thiab ntxiv ob peb tee ntawm xab npum tais diav. Kaw kom nruj thiab co lub raj mis kom ua npuas ncauj. Ua tib zoo saib xyuas tshwj xeeb rau thaj chaw uas cov av lossis cov kab mob tuaj yeem khaws cia. Muab cov xab npum tso rau hauv lub raj mis rau ob peb feeb kom ua rau cov khib nyiab los yog av.
02
Scrub nrog lub raj mis txhuam
Siv ib lub raj mis txhuam txhuam rau hauv lub raj mis kom huv si. Lub raj mis txhuam yog tsim los rau kev tu lub raj mis tob thiab tuaj yeem ncav cuag qhov chaw nyuaj. Txhuam txhuam hauv ib ncig, ua kom ncav cuag txhua lub ces kaum ntawm lub raj mis.
03
Yaug kom huv si
Tom qab txhuam hauv lub raj mis, tshem cov dej xab npum thiab yaug lub raj mis ob peb zaug nrog dej kub lossis dej txias kom txog thaum cov dej ntshiab. Nco ntsoov yaug lub hau los yog npog ib yam nkaus.
04
Cua qhuav
Cov kauj ruam kawg yog qhib lub raj mis thiab nws lub hau thiab cia nws qhuav tag nyob rau hauv ib qho chaw zoo-ventilated. Tsis txhob siv cov phuam so tes vim lawv tuaj yeem ntes cov fibers lossis cov kab mob hauv lub raj mis dua.
05
Kev siv lub raj mis yas
Pob
Feem ntau siv cov raj mis yas yog ntim. Lawv siv los khaws ntau yam khoom xws li dej haus, khoom noj, khoom siv tu tus kheej thiab tshuaj ntxuav. Lub raj mis yas tuaj yeem molded rau hauv cov duab sib txawv thiab ntau thiab tsawg, ua rau lawv zoo tagnrho rau ntim ntau yam khoom. Lawv yog lub teeb yuag thiab yooj yim rau kev thauj mus los, ua rau lawv muaj kev xaiv nrov ntawm cov tuam ntxhab.
Rov ua dua
Lub raj mis yas yog recyclable, ua rau lawv ib puag ncig tus phooj ywg kev xaiv ntim. Thaum rov siv dua, lawv tuaj yeem siv los ua ntau yam khoom xws li cov ntaub pua plag fibers, khaub ncaws thiab ntoo yas.
Cov ntawv thov kho mob
Lub raj mis yas yog siv rau hauv daim ntawv thov kev kho mob xws li khaws cia thiab xa cov tshuaj, saline, cov kua dej hauv cov hlab ntsha, thiab lwm yam kev kho mob. Lawv kuj tau siv rau hauv kev kho mob pov tseg.
Rwb thaiv tsev
Lub raj mis yas yog siv los ua rwb thaiv tsev hauv kev tsim kho kev lag luam. Thaum muaj huab cua, lawv muab rwb thaiv tsev rau phab ntsa thiab lub ru tsev. Qhov no yog ib txoj hauv kev zoo rau kev tiv thaiv cov tsev thiab tseem txo cov khoom pov tseg mus rau hauv qhov chaw pov tseg.
Kev ua vaj
Lub raj mis yas tuaj yeem siv los tsim tus kheej-watering planters, zoo meej rau cov nroj tsuag loj hlob hauv qhov chaw me me. Qhov no yog ib txoj hauv kev yooj yim thiab raug nqi los cog koj tus kheej zaub thiab tshuaj ntsuab.
Daim ntawv pov thawj

Cov lus nug nquag
Q: Lub raj mis yas yog dab tsi?
Q: Dab tsi yog qhov sib txawv ntawm cov yas siv los ua lub raj mis?
Q: Lub raj mis yas ua li cas?
Q: Dab tsi yog qhov zoo ntawm lub raj mis yas hla lub khob iav?
Q: Dab tsi yog qhov tsis zoo ntawm lub raj mis yas?
Q: Nws siv ntau npaum li cas los ua lub raj mis yas?
Q: Qhov nruab nrab lifespan ntawm lub raj mis yas yog dab tsi?
Q: Yuav ua li cas rov siv lub raj mis yas?
2. Tshem tawm thiab yaug lub raj mis: Tshem tawm cov kua lossis cov khoom seem, ces yaug nrog dej.
3. Tshem tawm lub kaus mom lub raj mis: Lub kaus mom lub raj mis feem ntau yog tsim los ntawm ntau hom yas thiab yuav tsum tau muab rov ua dua tshiab.
4. Flatten lub raj mis: Qhov no yuav siv qhov chaw tsawg dua thiab ua kom yooj yim rau kev thauj mus los.
5. Muab cov fwj tso rau hauv cov khoom siv rov ua dua tshiab: Muab lawv tso rau hauv ib qho chaw rov ua dua tshiab lossis nrog koj lub kerbside recycling bins.
6. Nqa koj lub raj mis mus rau qhov chaw rov ua dua: Yog tias tsis tuaj yeem rov ua dua tshiab, coj koj lub fwj mus rau qhov chaw rov ua dua tshiab.
Q: Lub raj mis yas puas tuaj yeem rov qab siv tau?
Q: Dab tsi yog qhov txaus ntshai rau kev noj qab haus huv ntawm haus los ntawm lub raj mis yas?
Q: BPA yog dab tsi? Vim li cas BPA Kev txhawj xeeb txog cov raj mis yas?
Q: Puas muaj kev cai rau kev tsim cov raj mis yas?
Q: Dab tsi cuam tshuam rau lub raj mis yas rau ib puag ncig?
Q: Lub raj mis yas puas tuaj yeem ua composted?
Q: Nws siv zog npaum li cas los tsim lub raj mis yas?
Q: Lub raj mis yas cuam tshuam li cas rau lub neej hauv hiav txwv?
Q: Dab tsi yog lwm txoj hauv kev rau lub raj mis yas?
2. Stainless Hlau Lub raj mis: Lub teeb yuag, ruaj thiab rov siv tau. Stainless hlau fwj tuaj nyob rau hauv ntau qhov ntau thiab tsawg thiab yog ib qho kev xaiv zoo rau kev ua si sab nraum zoov.
3. Aluminium Fwj: Lub teeb yuag, ruaj thiab yooj yim rau rov ua dua. Lawv yog lwm txoj hauv kev zoo rau lub raj mis yas.
4. Biodegradable fwj: Ua los ntawm cov khoom siv cog xws li pob kws, qab zib los yog xyoob, lawv tuaj yeem decompose ib txwm thiab yuav tsis ua mob rau ib puag ncig. Cov fwj no tuaj yeem yog qhov kev xaiv ruaj khov, tab sis feem ntau kim dua.
5. Cov fwj ntawv: Qhov no yog ib qho kev hloov tshiab rau lub raj mis yas. Cov fwj ntawv yog tsim los ntawm cov khoom siv txuas ntxiv dua tshiab thiab yog biodegradable, tab sis lawv tsis muaj zog npaum li cov thawv yas lossis hlau.
6. Refillable water dispenser: Qhov kev xaiv no yog tsim rau cov chaw ua haujlwm thiab cov tsev uas xav kom txo cov khoom pov tseg. Siv cov khoom siv dej rov qab thiab cov tshuab xa dej tsis siv lub raj mis ib leeg.
Q: Yuav ua li cas tib neeg thiaj li txo tau kev siv lub raj mis yas?
Q: Lub raj mis yas puas muaj tshuaj lom?
Peb nyob nraum kev yas fwj manufacturers thiab lwm tus neeg nyob hauv Suav teb, tshwj xeeb hauv kev muab cov khoom lag luam zoo nrog tus nqi qis. Yog tias koj yuav mus rau cov lag luam wholesale pheej yig yas fwj hauv Tshuag, txais tos kom tau txais cov qauv dawb los ntawm peb lub hoobkas. Tsis tas li, kev pabcuam customized muaj.
























